+38 063 376 79 82

Блог

Наші думки роблять нас такими, якими ми є

Econyl – це тканина з регенерованого нейлону, вперше виготовлена ​​італійським виробником текстилю Aquafil у 2011 році. Це інноваційний матеріал, що сприяє сталому розвитку світової текстильної та швейної промисловості.

Знаєте, що може бути страшніше за будинки з привидами та жахливі історії про привиди? Покинуті рибальські снасті залишені, щоб провести вічність в океані та знищувати дикий світ морської природи!

⓵ Щоб відповісти на це питання необхідно знати, з чого виробляється «класична» синтетика ❗️ Синтетика (поліестр) = пластик. При виробництві звичайної синтетики …

Чи замислювались Ви колись, які властивості мають бути у тканини, з якої виробляється спортивний одяг? правильне стиснення м’язів: тканина спортивного одягу повинна …

Список бажань

Login

Create an account

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей політика конфіденційності.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Кошик 0