+38 063 376 79 82

Сертифікати

Oeko-Tex Standard 100 – це міжнародна система тестування і сертифікації виробів з текстильних матеріалів, що встановлює обмеження на використання деяких хімічних речовин. Розроблено в 1992 році.

Якщо всі компоненти текстилю без винятку відповідають вимогам Oeko-Tex, виробник отримує сертифікат і право розміщувати знак Oeko-Tex на продукції та в магазинах. Сертифікат Oeko-Tex видається на період в один рік і може бути продовжений при подальшому успішному проходженні тестування. Щоб гарантувати дійсне відповідність критеріям тестування, авторизовані інститути Oeko-Tex щорічно здійснюють контрольні тести як мінімум 15% всіх сертифікатів, виданих Oeko-Tex на продукти, доступні в магазинах.

CertificatoOEKO
CertificatoOEKO-2
ACCOUNT
Список бажань
Login
Create an account

На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для встановлення пароля.

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей політика конфіденційності.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Кошик 0